„Go Forward!“

Prieš šešerius metus gimė kaip moterų lyderystės projektas, aktyvių, profesionalių, palaikančių moterų bendruomenė, jungianti daugiau nei 7000 moterų ir merginų. Tačiau prasmingai ir tvariai lyderystei būtinos abi lytys – tad „Go Forward“ skirta žmonėms, keičiantiems istoriją.

Go Forward Academy – didžiausia mokymų platforma smalsiems tyrinėtojams

Su „Go Forward Academy“ kiekvieną dieną gali tobulėti, tapti laimingesniu ir sėkmingesniu žmogumi. Koncentruotuose mokymuose geriausi savo srities meistrai atveria nepažintus pasaulius ir dalinasi savo vertingiausia patirtimi. Mokymų pasirinkimas pildomas kas savaitę, mokytis galite savo tempu jums patogiu laiku.

„Barbershop“ – BE THE CHANGE

Šiuo projektu siekiame padrąsinti vyrus būti aktyvesniais lyčių lygybės advokatais, skatiname diskusiją ir dialogą, kad kartu – vyrai ir moterys – sparčiau griautų lyčių stereotipus. Islandijos partnerių – UN Women Iceland – sukurta ir pasaulyje patikrinta „Barbershop Toolbox“ metodika suteikia diskusijos įrankius, norintiems tapti lyčių lygybės pokyčio agentais. Moderatoriais jau tapo 36 skirtingų profesijų atstovai, pravedėme diskusijas dešimtyje skirtingų miestų. Moderatoriumi galite tapti ir Jūs!