This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

Blog

J.Bondo kūrėjus įkvėpusi Britų saugumo tarnybos vadovė – “Go Forward!” konferencijoje

Daugiau nei 30 metų trukusi karjera Britų saugumo tarnyboje, vadovavimas MI5 kaip tik tuo metu, kai organizacijai teko imtis radikalių pokyčių po rugsėjo 11-osios išpuolių ir iškilusios Al-Qaeda grėsmės. Jai vadovaujant MI5 išaugo dvigubai, buvo įsteigti aštuoni nauji biurai ir darbuotojų rengimo akademija, kurioje pradėti taikyti nauji saugumo profesionalų ugdymo metodai. Tai tik keli faktai apie įspūdingos biografijos moterį – Baronienę Eliza Manningham – Buller, nepriklausomą Didžiosios Britanijos Lordų rūmų atstovę ir antros pagal dydį pasaulyje nevyriausybinės organizacijos „Wellcome Trust“ vadovę. Ji kitų metų gegužę kalbės Vilniuje ketvirtojoje tarptautinėje moterų lyderystės konferencijoje „Go Forward!“

Savo pranešimuose Eliza remiasi krizinėse situacijose įgyta patirtimi, pabrėžia, kad lyderiai kiekviename žingsnyje turi būti atviri dialogui ir nebijoti kritikos: „Nemėginkite būti tuo, kuo nesate, prisiimkite atsakomybę už savo komandą ir atminkite, kad pagirti žmones reikia vos kelių sekundžių, o tai gali padaryti didelę įtaką. Ir nepamirškite, kad humoro jausmas gali padėti net ir pačiose baisiausiose situacijose.“

Eliza Manningham-Buller yra aktyvi nepriklausoma Didžiosios Britanijos Lordų rūmų atstovė ir daugelio komitetų narė, įskaitant Mokslo ir technologijų komitetą.

Ji taip pat vadovauja įtakingiausiai pasaulyje medicinos srities nevyriausybinei organizacijai „Wellcome Trust“, kuri per metus biomedicinos srities mokslinių tyrimų  finansavimui skiria apie 1 milijardą svarų. Eliza Manningham – Buller yra pirmoji moteris, vadovaujanti šiai organizacijai per 80-ies metų jos veiklos laikotarpį. 

2005 metais per karalienės Elžbietos II gimtadienio iškilmes Elizai Manningham-Buller skirtas  „Pirties ordino“ (DCB) „Dame Commander“ titulas. 2014 metais karalienės sprendimu ji tapo Keliaraiščio ordino nare („Lady of the Garter“). 

„Pagrindinė pranešėja padiktavo ir konferencijos temą „Discover Your Secret Power”. Karru su daugiau nei dešimtimi įdomių ir netikėtų pranešėjų kalbėsime, kaip atrasti ir panaudoti tas galias, apie kurių egzistavimą nežinojome ar buvome pamiršę, kokias profesines galimybes suteikia žvilgsnis į naujas, žmogaus dar neištyrinėtas sritis“, – sako konferencijos organizatorė Jurga Varanavičius. 

Konferencija vyks 2020 m. spalio 16 dieną Vilniuje.  Tarptautinė moterų lyderystės konferencija „Go Forward!“ jau ketverius metus pristato įkvepiančias istorijas, darbus ir idėjas, kurie keičia verslo, mokslo ir kultūros pasaulį. Konferencijoje kalbės mokslininkai, kultūros, verslo, žiniasklaidos atstovai. 

Atkreipiame dėmesį, kad dėl saugumo reikalavimų renginio vieta bus atskleista prieš renginį tik užsiregistravusiems dalyviams. 

 

POST A COMMENT