This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

BARONIENĖ MANNINGHAM-BULLER

Baronienė Eliza Manningham-Buller vadovavo Didžiosios Britanijos saugumo tarnybai (MI5) nuo 2002 iki 2007 metų, kaip tik tuo metu, kai organizacijai teko imtis radikalių pokyčių po rugsėjo 11-osios išpuolių ir iškilusios Al-Qaeda grėsmės. Jai vadovaujant MI5 išaugo dvigubai, buvo įsteigti aštuoni nauji biurai ir darbuotojų rengimo akademija, kurioje pradėti taikyti nauji saugumo profesionalų ugdymo metodai.

Anksčiau Eliza vadovavo tarnybos atliekamam tyrimui Lokerbio lėktuvo sprogdinimo byloje. Per pirmąjį Persijos įlankos karą ji tarnavo Vašingtone, o grįžusi į Didžiąją Britaniją siekė sutelkti MI5 žvalgybos pastangas kovojant prieš Laikinąją Airijos respublikonų armiją (IRA) Britanijos teritorijoje.  Prieš tapdama tarnybos generalinio direktoriaus pavaduotoja atsakinga už žvalgybos operacijas, Eliza Manningham-Buller buvo atsakinga už kovą su airių teroristais, stebėseną, techninį informacijos rinkimą, finansus ir informacines technologijas.

Eliza Manningham-Buller yra aktyvi nepriklausoma Didžiosios Britanijos Lordų rūmų atstovė ir daugelio komitetų narė, įskaitant Mokslo ir technologijų komitetą. Ji taip pat vadovauja antrai pagal dydį pasaulyje (po Bilo Geitso fondo) nevyriausybinei organizacijai „Wellcome Trust“, kuri finansuoja mokslinius tyrimus ir yra pirmoji moteris, vadovaujanti šiai organizacijai.

2005 metais per karalienės Elžbietos II gimtadienio iškilmes Elizai Manningham-Buller skirtas  „Pirties ordino“ (DCB) „Dame Commander“ titulas. 2014 metais karalienės sprendimu ji tapo Keliaraiščio ordino nare („Lady of the Garter“).

LINETA MIŠEIKYTĖ

 

Kokią bombą manyje susprogdino „Černobylis“?

Lineta Mišeikytė, kino prodiuserė

„Plutonis skyla protu nesuvokiamus 24 000 metų, man po „Černobylio“ prasidėjo tas pats. Šis filmas išsprogdino mane totaliai ir mintys, apmąstymai, supratimai tęsiasi, dauginasi kasdien kaip plutonis“, – savo patirtimi atvirai dalijasi Lineta Mišeikytė, serialo prodiuserė Lietuvoje. Ji sutinka, kad „Černobylis yra lietuviškos kino industrijos pripažinimas, bet jai asmeniškai šis projektas turėjo žymiai svarbesnę reikšmę – sukrutino mąstymą. Lineta kalba apie mūsų vidinę sovietinę armatūrą, kurią vis dar dangstome po plastiko paviršiumi, prarastą orumą, savęs nuvertinimą ir žmogiškąjį tiesos metronomą.

Linetos įkurta UAB „Baltijos filmų paslaugos“ kartu su užsienio partneriais Lietuvoje nufilmavo daugiau nei trisdešimt filmų. Naujausias Linetos darbas –  HBO Lietuvoje kurtas ir į pasaulinę populiarumo viršūnę šovęs, IMDb reitingo viršūnėje įsitvirtinęs istorinis mini serialas „Černobylis“, taip pat – „Karas ir taika“, „Nacių iškilimas“  ir kiti.

FLEUR RAVENSBERGEN

Kaip gebėti suprasti kitą pusę konflikto metu?

Fleur Ravensbergen, konfliktų derybininkė

Fleur Ravensbergen gyvenimą mums sunku įsivaizduoti. Jos darbas – kalbėtis ir derėtis su ginkluotomis grupuotėmis, sukilėliais, teroristais, žmonėmis, kurie žudo, kovoja, kankina, sprogdina. Kas šie žmonės? Kada ir kodėl peržengiama riba, kai žmogus tampa žvėrimi? Kaip juos įtikinti rinktis taikos kelią? Ką atranda Fleur, kai mato juos namuose, šeimos rate? Kaip ji jaučiasi, kai susitarti nepavyksta? Albertas Einšteinas sakė: “Taika negali būti išlaikyta jėga; ji gali būti pasiekta tik per supratimą“. Fleur konferencijoje kalbės apie tai, kaip įmanoma supratimą ir empatiją jausti smurto ir teroro aplinkoje.

Fleur Ravensbergen  – “Dialogue Advisory Group” direktoriaus pavaduotoja ir bendraįkūrėja, Olandijos NVO, kuri atlieka mediaciją ginkluotuose konfliktuose. Nuo 2009 m. ji vedė  derybas su ginkluotomis grupuotėmis dėl smurto mažinimo Irake ir Konge. Fleur buvo mažos komandos dalis, kuri sėkmingai derėjosi dėl nusiginklavimo Baskų krašte ir Šiaurės Airijoje.

BENJAMIN FRY

Ką daryti, kai peržengiamos ribos?

Benjamin Fry, psichoterapeutas, rašytojas

Kaip reaguojate, kai jus kas nors sunervina, suerzina (trigger)? Kaip elgiatės stresinėse situacijose? Ko gero, pastebėjote, kad vieni žmonės reaguoja perdėm ramiai, abejingai, kiti – audringai, emocingai, pasitelkdami išraiškingą kūno kalbą? Pastarieji save po to mėgsta kaltinti, graužtis, kad nesusivaldė?

Kas lemia tokias reakcijas? Kokia reakcija turėtų būti adekvati? Juk mūsų elgesys ir reakcijos į tam tikras situacijas lemia santykius su kolegomis, šeima, draugais, verslo partneriais. Konferencijoje psichoterapeutas, knygos „The Invisible Lion“ pasidalins patirtimi, kaip suprasti, kas su mumis vyksta, kaip valdyti savo reakcijas ir neperžengti ribų.