This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

Blog

„Tikri” vyrai ir moterys: kokie esame ir kokie norime būti?

Kviečiame į nemokamą Go Forward renginį rugsėjo 18 d. 18 val. Vokiečių g. 10, Vilnius

Norime, kad vyrai tiek pat laiko kaip moterys praleistų su šeima, o tuo pačiu vis dar laikomės stereotipo, kad vyras turi būti labiau pasišventęs darbui: labiau rūpintis savo karjera nei moteris, daugiau uždirbti. Norime, kad vyrai būtų jautresni ir švelnesni, nebijotų verkti, bet taip pat manome, kad šiuolaikiniai vyrai nevyriški. Manome, kad žmonos pareiga yra pasirūpinti vyro buitimi ir mylėtis su vyru.

Šiuos požiūrius atskleidusi Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba apklausa sukėlė nemažą uraganą ir svarstymų, kaip keičiasi mūsų požiūris į vyriškumą ir moteriškumą. Tarnybos ekspertas Donatas Paulauskas specialiai “Go Forward!” dalyviams pristatys šią studiją, o vėliau su Seimo nare Ingrida Šimonyte ir Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi diskutuosime, kas iš tiesų yra vyriška-moteriška, kaip keičiasi mūsų rolės ir kokius stereotipus kuriame šiandien.

REGISTRUOKITĖS dabar, nes dalyvių skaičių riboja salės dydis, tad pakviesime pirmuosius užsiregistravusius -> https://bit.ly/2lHTa6H

POST A COMMENT